ICQ: 573 709 056

Serry Kmotter:
(Serryho píšu sama - se v něm trochu vidim XD)

Duben 2010

Zdravim... :P

18. dubna 2010 v 17:09 | Peťula |  Jasně že já!!! XD

Nooo, tak jak začít? Nejspíš s omluvou eSBéčkům za to, že je svým způsobem totálně ignoruju, ale prosim pochopte, že já prostě nemám trpělivost, nebo čas, nebo obojí dohromady... :) Jako dybyste měl doma někdo stejně posranej počítač, jako já, tak ho z obavy o ztrátu nervů raději ani nezapnete... Já se sem teda občas dostanu, ale předchází tomu 4-minutový načítání celýho počítače a pak minimálně 15-ti minutový načítání internetový stránky, ať je to cokoli... A navíc fakt nevim, co sem mám psát, takže to je další důvod, proč sem nechodim.. no a asi taky poslední xD
V poslední době je tady na jihu docela fajn... ikdyž poslední pracovní tejden byl hodně zataženej,  tak tenhle víkend byl fakt pěknej... No ale koho tady zajmá počasí... já jen doufám, že 29.6. nám v Praze nebude pršet... to by vcelku naštvalo, ikdyž dalo by se to tam kvůli GD vydržet i v dešti... třeba by pak přišlo míň lidí a byla by větší šance dostat se úplně k pódiu... :D Jako je to docela pitomý, otevíraji to výstaviště už ve 4 hodiny a začíná se někdy až v půl 8, jestli si to dobře pamatuju... za tu dobu se tam stopro naserou všichni.. :( a nějak moc velkou chuť dřepět tam skoro 4 hodiny na trávě před pódiem teda nemám... Ale každopádně se tam fakt těšim.. :)naše škola bude pěkně končit už v pátek skoro o tejden dřív, než všechny ostatní školy, takže bude dost času na nějaký přípravy, ikdyž znám se, žádný stopro neproběhnou.. :D :D všechno jako vždy až na poslední chvíli... XD No, nevadí... těšim se strašně moc na léto a ne všechno prostě, vypadá to, že bude fajn.. :) dneska sem se pokoušela hrát na kytaru Nirvanu... fakt jako počítač půl hodiny nabíhá, takže když konečně naběhnul a našla sem si akordy na písničku Rape me, tak sem vzala kytaru do ruky, několikrát sem zkusila jedny akordy, pak druhý, pak zpátky ty první, pak zase ty druhý, ani sem to pořádně nerozjela, páč mi to furt nějak debilně znělo, páč ty akordy byly blbě, tak sem rači chtěla přeject znova na ty první a v tu chvíli přišel fotr se ségrou... to jako fakt naštve, tohleto..xD takže nic, to budu muset zkusit jindy... A ještě, než vypadnu, dám vzkaz všem jebákům a pupínkům: Fakt mě už serete!!! nic na to nezabírá, bolí to jak prase a vypadá to blbě!!! Do hajzlu s váma!!!!!

Tak čus, já mizim užírat se nedělní nudou...
PS: všem SB se omlouvám, na obíhání nemám v poslední době žádný nervy!!!

GD chystají novou desku!!!

1. dubna 2010 v 22:33 | Peťula |  Green day

Takže sem to objevila na seznam.cz v novinkách.. :)a vypadá to slibně, jestli se opravdu chtěji vrátit k punkrocku, tak doufám, že se máme na co těšit!!!

Pro fanoušky amerických punkrockerů Green Day máme další dobrou zprávu. Nedávno jsme psali, že se kapela letos v létě objeví v České republice, teď přihazujeme informace o chystané albové novince. Skupina se na ní chce vrátit tam, kde začínala. "Jestli to tedy nebude znít blbě," dodává frontman Billie Joe Armstrong.

Green day v Praze!!!

1. dubna 2010 v 21:54 | Peťula |  Green day

Takže Green day budou 29.6. 2010 v Praze!!!
Prodej lístků po netu TADY
Lidi, já se fakt těšim, lístky už mám koupený,
takže sem teď z toho úplně mimo... :D
Doufám jen, že se něco nepokazí..
 Všem, co by chtěli jít taky a
lístky ještě nemaj, držim palce.. :)

JOOOOOOOO!!!!!!!!!

1. dubna 2010 v 14:43 | Peťula |  Jasně že já!!! XD

Jooo, tak jedu na Green day do Prahy!!!!!!!! :D